A II. Régiós Pofonpartira még többen neveztek

A DVSC sok pofonpartit rendezett már, ez volt azonban a második, amit régióvezetőként tett. A január 25-én, szombaton lezajlott eseményen 38 pár bokszolt, illetve közben - amolyan betétprogramként - az ellenfél nélkül maradó Nagy Tímea, hétszeres magyar bajnokunk egy oldalsó ringben edzőmeccset vívott - fiúkkal.  Bár a mienkkel párhuzamosan zajlott más városban is hasonló viadalsorozat ezen a napon, így néhány klub a reméltek közül nem jött el, mégis, összesen 8 klub mintegy 80 versenyzője érkezett Debrecenbe (ismét nem csupn a régiónkból), köszönjük a részvételt nektek!

II. RÉGIÓS POFONPARTI - DEBRECEN /2014. január 25./

1. pár: Lakatos Gergő (DVSC) - Vadász Gyula (DVSC) 3-0
2. pár: Rézműves Norbert (DVSC) - Tóth Manfréd (Dávid SE) 3-0
3. pár: Lakatos Kevin (DVSC) - Tóth Illés (Dávid SE) 3-0
4. pár: Varga Márk (NYVSC) - Béres Levente (Dávid SE) 3-0
5. pár: Lakatos Patrik (DVSC) - Pródán Attila (Gönczi Team) 3-0

6. pár: Horváth Attila (Dávid SE) - Lengyel Márkó (Törökszentmiklós) 3-0
7. pár: Csikós Tamás (Törökszentmiklós) - Pásztor Szabolcs (DVSC) 0-3
8. pár: Bernáth Attila (DVSC) - Balogh József (DVSC) 3-0
9. pár: Bernáth László (DVSC) - H. Tóth Krisztián (Törökszentmiklós) 3-0
10. pár: Matolcsi Zsolt (NYVSC) - Katonka Tamás (Hajdúböszörmény) TKO 1. menet

11. pár: Rézműves Richárd (DVSC) - Horváth Richárd (Dávid SE) 3-0
12. pár: Szilágyi Szilveszter (Berettyóújfalu) - Kostyál Árpád (NYVSC) TKO 1. menet
13. pár: Bárány István (Törökszentmiklós) - Vánczku Attila (Dávid SE) 3-0
14. pár: Fátyol Sándor (Törökszentmiklós ) - Horváth Erik (Dávid SE) 2-1
15. pár: Viski Ágnes (DVSC) - Cseszlai Mariann (Gönczi Team) 3-0

16. pár: Horváth Róbert (Dávid SE) - Ramos Richárd (Törökszentmiklós) 0-3
17. pár: Suki Sándor (Törökszentmiklós) - Lakatos Máté (DVSC) 0-3
18. pár: Kiss Vivien (DVSC) - Ignácz Melitta (Gönczi Team) 2-1
19. pár: Győrösi Sándor (DVSC) - Moldoványi Bence (NYVSC) 3-0
20. pár: Béres Dániel (Dávid SE) - Kiss Imre (Hajdúböszörmény) 0-3

21. pár: Melik János (Dávid SE) - Dara Csaba (Dávid SE) 0-3
22. pár: Dolezsár Dávid (Dávid SE) - Magyar Gergő (Berettyóújfalu) 3-0
23. pár: Tóth Ádám (DVSC) - Furó Richárd (Gönczi Team) 3-0
24. pár: Szöllős Richárd (DVSC) - Kiss Endre (Törökszentmiklós) 3-0
25. pár: Kiss István (Hajdúböszörmény) - Kulcsár Krisztián (Berettyóújfalu) 3-0

26. pár: Balogh Patrik (DVSC) - Bernáth Richárd (DVSC) 0-3
27. pár: Gönczi Alex (Gönczi Team) - Kovács Dávid (DVSC) 0-3
28. pár: Horváth Dávid (Gönczi Team) - Koós Dávid (NYVSC) 1-2
29. pár: Kiss Gergő (DVSC) - Dózsa Boldizsár (Berettyóújfalu) TKO 1. menet
30. pár: Dudics Márk (Dávid SE) - Horváth Tamás (NYVSC) 0-3

31. pár: Tóth Zsombor (DVSC) - Csubák Richárd (Gönczi Team) TKO 3. menet
32. pár: Kékesi Béla (DVSC) - Kulcsár Márk (Berettyóújfalu) 1-2
33.pár: Söprűs Zsolt (DVSC) - Kovács Renátó (Gönczi Team) TKO 1. menet
34. pár: Balogh Miklós (Dávid SE) - Gerzsényi Zsolt (Gönczi Team) 3-0
35. pár: Gyarmati Márk (Dávid SE) - Kovács Richárd (NYVSC) 0-3

36. pár: Bilisánszki Dániel (NYVSC) - Herczku Miklós (Gönczi Team) 3-0
37. pár: Molnár Dávid (DVSC) - Lénárt Tamás (Bátori SE) TKO 3. menet
38. pár: Komor Norbert (DVSC) - Kovács Armand (Bátori SE) 3-0

Fotó: Koppányi Szabolcs